صفحه اصلی > اخبار > محتوای
VMSworks چگونگی مقابله با بحران اقتصادی
Oct 30, 2016

China Office Furniture,Filing Cabinet,Lockers,Commercial Furniture,Manufacturers,Suppliers,Factory,Wholesale,Vendor,Price,Henan Vimasun Industry Co.,Ltd.

پس از CIFF (چین نمایشگاه های بین المللی مبلمان) ایالت نمایشگاه باز است، نمایشگاه مبلمان اداری معمول در 2 عبارت از است23جاده به 27th, اكتبر, ere بسیاری از مشتریان از جنوب شرقی آسیا و خاورمیانه و ایالات متحده و اروپا و کشورهای دیگر وجود داردسراسر جهان منعکس شده که وضعیت اقتصادی خوب است، بازار پس از سال گذشته تا به حال نه تنها کم شدمبلمان اداری,قفل,قفسه بایگانیs، همچنین سایر صنایع. من یکی به خاطر مشتریان که من 5 بار در نمایشگاه کانتون از عراق هر سال، هر نمایشگاه مبلمان عبارت دیده بود، او را به نمایشگاه کانتون و دیدار ما غرفه مبلمان، او به من گفت به من داد یک تصور عمیق آمد، من هنوز هم به یاد سخنان او و او. او گفت: آدما همه را بدون پول، بدون کسب و کار وجود دارد. در واقع، این وضعیت کنونی در کلمه در حال حاضر، آن نیز مانند این در دیگر کشورهای جهان است به آرامی رشد اقتصادی، اقتصاد واقعی در بسیاری از کشورها به دلیل تاثیر بحران مالی هستند بسیار کند، برخی از کشورها حتی منفی رشد مانند ژاپنی،به خصوص فولاد قیمت پایدار از سال گذشته است و قيمت مواد ورق فولاد کم است، منجر به قیمت های صنعت مبلمان اداری فولاد سقوط شده. اگر چه قیمت پایین به اندازه کافی است، اما به دلیل رکود اقتصادی گسترده ای با استمبلمان اداریرقابت صنعت ایجاد کارخانه جدید و بازرگانی شرکت کل بازار و صنعت مبلمان اداری به آرامی رفتن پیش شده بود.مبلمان اداری VMSworks، که شده است 20 سال تجربه تولید دفتر فولاد تولید کننده مبلمان، ما نیز بیش از 200 صدها کارگر نیاز به پرداخت حقوق و دستمزد، آنها نیاز به جمع آوری تمام خانواده با ساخت محصولات مبلمان فلزی در کارخانه ما, ما نیز نیاز به حمایت از آنها در سخت time.but چگونه باید ما مقابله با این وضعیت؟

China Office Furniture,Filing Cabinet,Lockers,Commercial Furniture,Manufacturers,Suppliers,Factory,Wholesale,Vendor,Price,Henan Vimasun Industry Co.,Ltd.

نوآوری و تحول و تولید محصولات ارزش افزوده بالا باعث می شود رضایت مشتریان سرویس عالی productsand خوب است ما اولویت غیر قابل تسخیر. آن راز وجود ما هم، کامل هر محصول دقت, خدمت هر مشتری با تمام قلب، اساسی موفقیت است. در نظر مشتری چه فکر می کنم و در همان positionwith مشتریان به تلاش خود برای حل تمام مشکلات واقعی شما و مشتریان شما رو ایستاده. سپس شما خواهد شد در راه به موفقیت، بهترین محصولات با بهترین قیمت برای برنده شدن customersatisfaction کمک به موفقیت مشتریان خود را در صنعت مبلمان اداری ما باور youwill همکاری موفق با مبلمان اداری VMSworks باشد، ما اعتقاد داریم که ما می توانیم بهتر.

ما همیشه به رهبر در تولید شدهمبلمان فلزی، و ما طراحی جدیدقفل,قفسه بایگانی, تلفن همراه pedestal,ویلچرهای,برج دیگردفتر کابینت ذخیره سازیو دیگران.

اخبار مرتبط