صفحه اصلی > اخبار > محتوای
قیمت برای برخی از Prodcuts در تغییر تازگی
Nov 24, 2016

قیمت های داخلی فولاد ضد زنگ در چين همچنان به بالاتر طول هفته گذشته پس از میلز افزایش قیمت خرید فرو کروم خود حرکت می کند.

با توجه به MEPS (بین المللی) با مسئولیت محدود، سنبله اخیر در هزینه های زغال سنگ ككنج داد پشتیبانی به تلاش steelmakers اروپا مصمم به پیاده روی نوار میل قیمت محصول، در نوامبر. آسیاب سفارش کتاب نسبتا سالم هستند و اگرچه خریداران کمتر مورد در دسترس بودن, نگران به نظر می رسد زمان تحویل سرب توسعه یافته، باقی می ماند. ادامه یابد پیشنهادی, حداقل در بخشی، بعيد اما چون مشتريان تدریج بیشتر تمایلی به پذیرش قیمت های بالاتر مراکز خدمات نگران هستند. ادامه اقدامات دفاع تجاری در سرد و گرم نورد کویل، همراه با قیمت های بالاتر توسط بسیاری از تولید کنندگان خارج از کشور خواستار برای محدود کردن حجم واردات.

آلمان تولید خروجی خوب منجر به تقاضای فولاد جامد است. اما, خریداران شکایت که بهبود کافی برای توجیه پیشنهادات پیاده روی قیمت میل موجود است. مراکز خدمات آلمان به طور کامل steelmakers افزایش recouping است. با این وجود، نوار میل محصول بر اساس ارزش همچنان پیشبرد عرضه محدود و زمان تحویل طولانی منجر شود. خریداران را انتظار می رود که فولاد به عنوان آسیاب افزایش هزینه های گران تر می شود اما معتقد هستند که تولید کنندگان به آمار هدف خود را رسیدن.Henan Vimasun Industry Co., Ltd-China Office furniture,Filing Cabinet, lockers, Office Desk and Mobile Pedestals, Planter Box, Mobile Shelving Units,  Filing Systems, Storage, School Furniture, Office Accessories and document management solutions,Manufacturers,Suppliers,Factory,Wholesaleبله، می بینید قیمت فولاد بین المللی، آن نیز، که بدان معنی است که هزینه مبلمان فلزی بر این اساس افزایش خواهد یافت در حال افزایش است. در واقع، بسیاریکارخانه مبلمان اداری فلزی و تولید کننده قیمت قبل با بازارهای نورد سرد کویل تنظیم شده بود. حالا ما دریافت اخبار از steelmakers قیمت rised یکی دیگر از RMB 100 امروز دوباره آن بزرگ بود نرخ افزایش برای ما. هیچ کس می تواند تصویر اگر قیمت سرد نورد ورق فولاد نورد افزایش مداوم مانند این نرخ چه اتفاقی خواهد افتاد.برخی از products'price rised زياد خوشمقفسه های بایگانی, ساعتهای دفتر, tambour درب کابینت، etcs. برخی از products'price rised کمی، از جملهپایه تلفن همراه، زیرا این مواد کمتر استفاده می شود، سیستم های قیمت ما با توجه به بازار مواد تغییر تنظیم می شود، لطفا توجه به وب سایت ما و دریافت آخرین اخبار در مورد قیمت و دیگر اخبار.

، قیمت و اطلاعات بیشتر قبل از قرار دادن سفارش خود را تایید کنید. کارکنان ما به شما راه حل های دقیق را به من بدهید.اخبار مرتبط