صفحه اصلی > اخبار > محتوای
اثر انتخابات آمریکا به ما و شما
Nov 09, 2016

رئیس جمهور منتخب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

همکاری با یکدیگر، ما وظیفه فوری بازسازی کشور ما و تجدید رویای آمریکایی آغاز خواهد شد. من تمام زندگی من در کسب و کار نگاه untapped بالقوه در پروژه ها و مردم سراسر جهان برد. که در حال حاضر خواهم برای کشور ما است. پتانسیل فوق العاده ای. من به کشور ما خیلی خوب می شناسند واز پتانسیل فوق العاده ای. رفتن به یک چیز زیبا است. هر آمریکایی تنها فرصت برای تحقق بخشیدن به پتانسیل کامل خود را داشته باشد. فراموش کردن کلمه عبور مردان و زنان کشور ما دیگر فراموش می شود."

"من می خواهم به جامعه جهانی در حالی که ما همیشه منافع امریکا را اول خود قرار داده، که ما نسبتا با همه رسیدگی کند — با همه. همه مردم و همه ملت های دیگر. ما وجه و نه دشمنی را دنبال خواهد شد. مشارکت، کرد."

همانطور که می دانید رئیس جمهور جدید امریکا داشته است اثر عمده به اقتصاد و برای مدت طولانی به اقتصاد آن بیانیه از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات است. به ویژه مختلف سیاست های پولی و سیاست های اقتصادی بین المللی به کشور دیگر و جهان. چون آمریکایی ها انتخاب رئیس جمهور جدید امروز امروز سهام افزایش می یابد.

اگر حزب دموکرات هیلاری کلینتون شد بسیاری از تحلیلگران پیش بینی افزایش متوسط در قیمت سهام و دلار قوی تر. تحلیلگران انتظار کاهش شدید قیمت سهام و انتقال به پناهگاه امن دارایی اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور. املاک و مستغلات مغول و سرگرم کننده برای ایجاد تغییرات عمده در ایالات متحده، تجارت مالیات و شیوه های نظارتی اگر او را انتخاب، و عدم اطمینان به این مشکلات سرمایه گذاران ایجاد می وعده داده است. بنابراین این اثر بزرگ به خارجی تجاری کسب و کار برای ما و شما اگر شما یک مرد کسب و کار است که از چین وارد است یا شما انجام کسب و کار توسط USD دلار، آن شما، اثر. حتی اگر به نظر می رسد که وجود دارد مهم نیست با من و تو.

سیاست های اقتصادی نقش کلیدی در این انتخابات. در همین حال، اقتصاد ایالات متحده بهبودی دکمه آهسته خود را از بحران مالی همچنان ادامه دارد. خوب، چگونه به مقابله با این تغییرات?

تولید کننده چینیمبلمان اداری, قالبهای, قفسه بایگانی، و غیره در این شکی نیست که ما باید انجام کاری برای جلوگیری از مسائل ناپایدار است که اتفاق می افتد. آن همان برای شما اگر شما وارد کننده، به ویژه مالیات افزایش برای واردات از چین. نمی شود خیلی خوب است برای شما.

علاوه بر این، به دلیل تغییر قیمت، به خصوص افزایش برای سرد نورد فولاد ورق، بنابراین بیشتر محصولات مانندقفسه های بایگانی, قالبهای, کمد، قیمت بعضی از تغییرات، مانند محصولاتپایه تلفن همراهنه افزایش بیش از حد، لطفا با ما تماس بگیرید و تایید نهایی قیمت قبل از شما سفارش.

بیایید با هم کار به صورت و غلبه بر شرایط اقتصادی ناپایدار برای لحظه ای.

اخبار مرتبط