صفحه اصلی > اخبار > محتوای
39 چین مبلمان نمایشگاه بین المللی (CIFF) در حال آمدن است در ماه مارس
Mar 17, 2017

CIFF 39 (CIFF 2017 مارس) خواهد شد به مقیاس 750،000SQM بزرگ شده است. وجود خواهد داشت بیش از 3800 غرفه داران از بیش از 30 کشور و مناطق و مورن از 160،000 بازدید کننده حرفه ای از بیش از 190 کشور و مناطق مختلف در نظر گرفتن بخشی در CIFF.


فاز اول در 18-21 مارس است که در چین واردات و صادرات نمایشگاه مجتمع "منطقه A، B و C همراه با پیچیده در نزدیکی PWTC نمایشگاه به عنوان منطقه D CIFF در مقیاس 410،000SQM با نمایشگاه مبلمان خانگی برگزار می شود ، دکور خانه، منسوجات خانگی، مبلمان فضای باز و محصولات اوقات فراغت. محصولات در فضای باز و اوقات فراغت خواهد شد در مجتمع نمایشگاهی تازه کاربردی PWTC نمایشگاه برگزار شد، اشغال 6 سالن. CIFF خواهد برای سبک زندگی از هر دو محیط داخلی و خارجی خدمت می کنند، با هر دو مبلمان تک و تجهیز آرایش نرم، که ادغام مبلمان، لوازم جانبی، منسوجات خانگی و مفاهیم جامع.


مرحله دوم در 28-31 مارس است که در چین واردات و صادرات نمایشگاه مجتمع "منطقه A، B و C در مقیاس 340،000SQM از جمله مبلمان اداری، مبلمان هتل، مبلمان عمومی، ماشین آلات مبلمان و مواد خام برگزار می شود. به عنوان بزرگترین دفتر و رویداد مبلمان تجاری در جهان و با نفوذ ترین نمایشگاه مبلمان کارخانه در آسیا، CIFF ادامه خواهد داد برای ارائه فرصت های کسب و کار و سرزندگی به توسعه صنعت مبلمان است.


CIFF (گوانگژو) همیشه نوآوری نگه می دارد. تقریبا 200 محصول جدید راه اندازی در طول نمایشگاه به گرد هم آوردن ترین محصولات برش لبه وجود دارد. این شامل خانه های هوشمند، مبلمان تبدیل، تمام خانه های سفارشی و مبلمان خانه نو چینی.

VMSworks رهبر در تولید است سیستم ذخیره سازی دفتر. تضمین با استاندارد عالی، VMS راه حل برای تمام ذخیره سازی و تشکیل پرونده مورد نیاز خود را از جمله کابینت، قفل و فضای کاری ذخیره سازی، ذخیره سازی آلیاژها، واحد های قفسه بندی موبایل، فراهم می کند سیستم های بایگانی ، مبلمان مدرسه.


اخبار مرتبط