صفحه اصلی > اخبار > محتوای
Lanuch محصولات جدید
Sep 18, 2016

محصولات جدید راه اندازی شد، pls وب سایت جدید ما را مشاهده و بررسی آخرین اخبار در مورد vmswork. به عنوان بهترین مبلمان اداریتولید کننده، VIMASUN، تولید فولاد با کیفیت بالا مبلمان اداری بازاریابی و ارائه راه حل های مختلف برای عمده فروش و خرده فروش و برخی از پروژه های بزرگ داخلی و خارج از کشور در 20 سال در حال توسعه شده است. VIMASUN رهبری بازار آن قوی تر است و برای تولید تخصص به طور پیوسته بین المللی، گسترش به عنوان یک بازیکن جهانی در صنعت مبلمان اداری فلزی و سیستم های ذخیره سازی تجاری اقدام است.

بر اساس قوی تیم فنی ما و کارکنان ماهر, ما متعهد به توسعه محصولات جدید، فن آوری جدید، روش جدید بنابراین ما همیشه در راه کسب و کار منجر به روند جدید در صنعت مبلمان اداری است.

چپ یک محصول جدید که در بازار استرالیا و نیوزیلند Markets.Pls تماس با ما برای اطلاعات بیشتر در مورد ما محبوب است.

تا کنون محصولات ما، مانند محصولات طبیعی:مبلمان اداری، پر کردن کابینت کابینت مبلمان اداری، میز اداری،ویلچرهای کابینه پایه تلفن همراه، تلفن همراه، رویه یا دیواره متحرک درب کابینت کابینت زمینی جعبه, قفسه بندی واحد, برج, کارت موبایلفهرست کابینه دفتر ذخیره سازی، ذخیره سازی دفتر سازمان پر کردن سیستم های ذخیره سازیمی تواند به بیش از 50 کشور در اروپا امریکا اقیانوسیه Euroasia غرب آسیا و آفریقا و کشورهای آسیایی صادر می شود. بازار هدف شامل روسيه, استرالیا,منبع کشورهای ترکیه و هند و عربستان سعودی، امارات متحده عربی و مصر تحت "کمربند و جاده ابتکار عمل" و برخی از شرکای تجاری کلیدی و خریداران.اخبار مرتبط