صفحه اصلی > اخبار > محتوای
شکستن طراحی سنتی - میز اداری VMS Single Cabinet Office
May 31, 2017
Single Cabinet Office TableVMS office deskVMS یک تولید کننده شناخته شده مبلمان در چین است، VMS دارای یک تیم فن آوری پیشرفته و تیم طراحی است، ما معتقدیم که VMS برای شما مناسب خواهد بود.


همانطور که می دانیم، مبلمان اداری فولادی تبدیل شده است بیشتر و بیشتر محبوب است، با این حال تقریبا تمام مبلمان اداری فولاد با همان طراحی، آنها در همان الگوی مشابه هستند. تیم طراحی ما طراحی شده است مبلمان اداری یخی محصولات ما نه تنها سبک مد، بلکه عملکرد عملی نیز دارند. مبلمان اداری فولادی فایل های جانبی به همراه ایمنی مکانیکی مجهز شده است. پدال ها، فایل های جانبی و فایل های ذخیره سازی چند منظوره برای اتصال به میز مناسب طراحی شده اند. پین های فلزی و گیره های دوربین برای مونتاژ آسان طراحی شده اند. براکت های فلزی نیز برای قدرت و استحکام بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.


VMS در ساخت یک دفتر دفتر کابینت، میز کامپیوتر، میز اداری و دیگر مبلمان اداری خوب است. VMS همواره کسب و کار مبلمان پیشرو در جهان بوده و تیم تیم طراحی و تیم تولیدی خوبی دارد، ما بهترین های خود را برای برآورده شدن نیازهای مشتریان خواهیم آموخت. از صمیم قلب منتظر همکاری با شما هستیم.اخبار مرتبط