صفحه اصلی > اخبار > محتوای
درباره VMSworks و نمایشگاه کانتون
Oct 14, 2016

درباره VMSworks و نمایشگاه کانتون

چین واردات و صادرات عادلانه، همچنین به عنوان شناخته شده "کانتون عادلانه"، در سال 1957 تاسیس گردید. به میزبانی وزارت بازرگانی از دولت خلق استان گوانگدونگ و PRC مشترک و سازمان یافته توسط مرکز تجارت خارجی چین، آن هر بهار و پاییز در گوانگژو چین برگزار می شود. نمایشگاه کانتون است جامع رویداد بین المللی بازرگانی با سابقه طولانی ترین مقیاس بزرگترین طیف کامل ترین نمایشگاه حضور بزرگترین خریدار، توزیع گسترده ترین buyersand #39; کشور منبع و بیشترین حجم معاملات کسب و کار در چین.

About the VMSworks And the Canton Fair,China Office Furniture,Filing Cabinet,Lockers,Commercial Furniture,Office Desk,Cabinet,Mobile Pedestals,Mobile Caddies,Tambour Door Cabinets,Cupboards,Planter Box,Mobile Shelving Units,Towers,Card Index Cabinet,Office Storage,Office Storage Organization,Filing Storage Systems,High Density Storage,Mobile Compacting,Storage,School Furniture,Office Accessories,Manufacturers,Suppliers,Factory,Wholesale,Vendor,Price

پس از 60 yearsand #39; اصلاحات و نوآورانه توسعه نمایشگاه کانتون چالش های مختلف را تجربه کرده است و هرگز قطع شده.

مبلمان اداری VMSWorks نیز همراه با نمایشگاه کانتون در این سال های اخیر در حال رشد بوده است، VMSworks با زمان نگه داشته و پس از مراحلازچین اصلاحات و باز کردن عبارت خارجی توسعه تجاری و. مبلمان اداری VMSworks درایو تحول و ارتقاء تجارت خارجی متعهد شده است و در تخصص و گرایش بازار متمرکز اطلاعات برنامه و جهان perspective.we هم مدل های هوشمند و توسعه سبز پیشرفت. VMSworks استتغییر از کسب و کار تنها برای صادرات مبلمان اداری به جامع یکی برجسته کسب و کار طراحی، ارائه اطلاعات و مشاوره، توسعه محصولات و پروژه با پیشرفت های بزرگتر و بزرگتر.

برای انطباق با همیشه در حال تغییر محیط زیست در خانه و خارج از کشور، ما، VMSworks معرفی ایده های جدید و اتخاذ رویکرد بازار گرا در ترویج کسب و کار. هدف ما در استفاده بهتر از اطلاعات و فن آوری و ایجاد نام تجاری خود ما را در ارتقاء.

خوش آمدید به کارخانه ها و شرکت های ما، ما به همکاری با شما منتظر هستند.

، لطفا مراقبت از خود را هنگامی که شما در China.If باید هر چیزی که ما میتوانیم برای شما فقط تماس با ما هر زمان.

اخبار مرتبط