صفحه اصلی > در باره ما > درباره VMSworks
درباره VMSworks

Henan Vimasun Industry Co., Ltd-China Office furniture,Filing Cabinet, lockers ,Office Desk and Mobile Pedestals, Planter Box, Mobile Shelving Units , Filing Systems ,Storage ,School Furniture ,Office Accessories and document management solutions,Manufacturers,Suppliers,Factory,Wholesaleبه عنوان تولید کننده مبلمان اداری بهترین VIMASUN شده در حال توسعه، تولید، بازاریابی فولاد با کیفیت بالا مبلمان اداری و ارائه راه حل های مختلف برای عمده فروش و خرده فروش و برخی از پروژه های بزرگ داخلی و خارج از کشور در 20 سال. VIMASUN رهبری بازار آن قوی تر است و برای تولید تخصص به طور پیوسته بین المللی، گسترش به عنوان یک بازیکن جهانی در صنعت مبلمان اداری فلزی و سیستم های ذخیره سازی تجاری اقدام است.

Henan Vimasun Industry Co., Ltd-China Office furniture,Filing Cabinet, lockers ,Office Desk and Mobile Pedestals, Planter Box, Mobile Shelving Units , Filing Systems ,Storage ,School Furniture ,Office Accessories and document management solutions,Manufacturers,Suppliers,Factory,WholesaleVIMASUN متعهد به توسعه بازار مبلمان دفتر بین المللی از سال 2009. با محصولات با کیفیت بالا و استاندارد بالاترین خدمات قوی اقتصادی و فناوری nical قدرت به نفع خود اعتماد مشتریان. مشتریان ما در سراسر جهان تا کنون حدود 50 کشور در سراسر 5 قاره پراکنده شده اند. استرالیا، اروپا، ایالات متحده آمریکا، بریتانیا بازارهای خارجی بالا پایان اصلی ما هستند

هدف نهایی ما این است که همراه با شما و مشتریان خود را به ارائه محصولات با کیفیت و راه حل های مناسب برای برآوردن تمام دفتر مبلمان خواسته های خود را در حرفه ای, انعطاف پذیر, شیوه ای ابتکاری و مقرون به صرفه، ایجاد فضای راحت ترین کار و زندگی با کیفیت بالا کار می کنند.